Районна газета

Запрошуємо взяти участь у Міжнародному фестивалі хліба у Турецькій Республіці (м. Анкара)

До відома

                                                                                       суб’єктів господарювання !  

 

             Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що за інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, у період з 13  по 15 жовтня  2017 року у м. Анкара ( Туреччина) відбудеться «Міжнародний фестиваль хліба».

             Метою заходу є ознайомлення з культурою та історією турецького хліба та встановлення нових ділових зв’язків. Для презентації своїх національних виробів з хліба планується  запросити представників з Азербайджану, Боснії та Герцеговини, Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Туркменістану, Македонії, України та інших країн.

              Відповідно до досягнутих домовленостей, організаторами заходу українській стороні на безкоштовній основі надаватиметься стенд площею 9м2 для презентації продукції національних виробників хлібу.

               Детальну інформацію щодо умов участі у фестивалі можна отримати від організаторів, зокрема координатора заходу – Єліз Гьочбак, моб.тел.+90 541 457 34 78; е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

                

    Відділ економічного і агропромислового розвитку

        управління розвитку сільських територій

                                  Недригайлівської районної державної адміністрації