Районна газета

ТУРНІР З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДИТЯЧИХ ВУЛИЧНИХ КОМАНД

23 серпня відбувся фінал відкритого районного турніру з футболу серед дитячих вуличних команд

В напруженій боротьбі І місце виборила команда Недригайлівської с/р, ІІ місце команда Коровинської с/р, ІІІ місце команда Тернівської с/р, 4 місце команда Вільшанської с/р. Також були нагороджені учасники у номінаціях : кращий воротар, кращий захисник, кращий півзахисник, кращий нападник, наймолодший гравець, найстарший гравець, кращий бомбардир, кращий гравець турніру. Переможці та призери були нагороджені грамотами, статуетками та грамотами відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації.

КУБОК ГОЛОВИ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ ДІСТАВСЯ КОМАНДІ «НЕДРИГАЙЛІВ» (2)

15 вересня 2019 на КСК «Колос» відбулися футбольні  матчі за кубок голови Федерації футболу Недригайлівщини 2019 року. В змаганнях взяли участь чотири команди:

ФК «Недригайлів»

ФК «Іваниця»

ФК «Вільшана»

ФК «Кулішівка-Хоружівка».

КУБОК НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ З ФУТБОЛУ 2019 РОКУ: У ФІНАЛІ ЗІГРАЮТЬ ФК «НЕДРИГАЙЛІВ» ТА ФК «ІВАНИЦЯ»

19 травнявідбулися повторні матчі 1/2 фіналу Кубку Недригайлівщини з футболу 2019 року

У Тернах місцевий «Космос» поступився з рахунком 1:3 ФК «Недригайлів».

А в Недригайлові місцевий ФК «Олімпік» з таким же підсумком програв ФК «Іваниця».

ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ

20-21 червня збірна команда державних службовців Недригайлівського району взяла участі в ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Сумської області

Участь у змаганні взяли 14 команда Сумської області. Змагання проводилися з таких видів спорту : волейбол, шашки, настільний теніс, футзал, шахи. У результаті змагань І місце з шашок (чоловіки і жінки), ІІІ місце з шахів (чоловіки), 4 місце (жінки) і 6 місце (чоловіки) настільний теніс, 5 місце футзал, 9-10 місце з волейболу.

ФК «НЕДРИГАЙЛІВ» ЗАВОЮВАЛА КУБОК НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ З ФУТБОЛУ (2)

30 червня на День молоді в смт Терни, відбувся фінал Кубку Недригайлівського району з футболу

У ньому зіграли ФК «Іваниця»таФК «Недригайлів». Обидві команди налаштовувалися на нелегку боротьбу.

У підсумку недригайлівці перемогли з рахунком 5:1  і вибороли почесний трофей – Кубок Недригайлівського району сезону 2019 року, який вручив голова Федерації футболу Недригайлівщини, голова Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій ПАНЧЕНКО.