Районна газета

Загальна інформація про відділ освіти Недригайлівської районної державної адміністрації

ОНОВЛЕНО 24.10.2018

Виконуючий обов’язки начальника відділу освіти
 Недригайлівської райдержадміністрації

Майдан Наталія Петрівна 
Наші координати:

42100, Сумська обл., Недригайлівський р-н,
смт Недригайлів, вул. Шкільна, 12
Телефон: (05455)5-21-57
Факс: (05455) 5-21-74
E-mail:
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

УЧАСТЬ УЧНІВ ТЕРНІВСЬКОЇ ЗОШ І – ІІІ СТУПЕНІВ У «АНДРІЇВСЬКИХ ВЕЧОРНИЦЯХ» СМТ.ТЕРНИ

Щоб у нас усе було,
   Треба, щоб жило село.

Тоді будем панувати
І не будем лиха знати.

Ці  слова влучні до прекрасного дійства, яке підготували і провели на свято Андрія працівники культури Тернівської селищної ради. Поряд із досвідченими майстринями ансамблю «Терен-цвіт» до свята долучилися учні-старшокласники Тернівської ЗОШ Андрейцова Олександра, Пономаренко Єлизавета, Дудченко Ліза,  Смертьєва Діана, Кузьменко Карина, Смородкін Данило, Ковальов Євген, Номеровський Артем, Чернишов Роман , Вайнштейн Роман.

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2019 РОЦІ

16 та 23 березня 2019 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО) для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО.

Участь у пробному ЗНО є добровільною.Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. Вартість одного пробного тесту у 2019 році складає 132 гривні (по Харківському РЦОЯО).

ПЕРШИЙ ДЗВІНОК ПОКЛИКАВ ДО НАВЧАННЯ ШКОЛЯРІВ

З нагоди початку нового навчального року 3 вересня, на Недригайлівщині в загальноосвітніх навчальних закладах району пролунали перші шкільні дзвіночки

На шкільне свято у селище Терни завітав і  голова районної державної адміністрації Сергій ПАНЧЕНКО, який привітав всіх учнів, вчителів та батьків  із святом  та побажав успіхів, високих досягнень та старання у навчанні.

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – НОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР НАВЧАННЯ

28 серпня відбулася обласна педагогічна конференція в незвичному форматі. Дуже змістовно, цікаво та доступно  було продемонстровано новий освітній простір «Нова українська школа»  

В цьому заході взяли участь всі делегації області, серед яких була і делегація Недригайлівського району: в.о начальника відділу освіти Недригайлівської РДА Майдан Н.П., голова профспілки працівників освіти і науки Недригайлівського району Мелешко А.П.,  директор Тернівської ЗОШ І  - ІІІ ступенів Виноградов О.Г., вчитель  початкової школи Тернівської ЗОШ  І – ІІІ ступенів  Міщенко Н.М. та вихователь Засульського ЗДО Ющенко А.М.