Районна газета

Загальна інформація про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації

ОНОВЛЕНО 05.05.2019

      Начальник відділу: Зеленська Яна Іванівна           

    Адреса відділу: 42100, Сумська обл., Недригайлівський р-н,

смт Недригайлів, вул. Сумська, 4

Телефон: (05455)5-21-57
Факс: (05455) 5-21-74

E-mail:
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 
Розклад роботи:

Понеділок - четвер: з 8:00 до 17.15, п'ятниця – з 8:00 до 16:00, перерва: з 12:00 до 13:00. Вихідні: субота, неділя.

                   

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВСЬКУ ТА СТУДЕНТСЬКУ МОЛОДЬ НА ЛЕКЦІЮ «КОНОТОПСЬКА БИТВА: ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ»

З нагоди відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 27 червня 2019 року з 17:30 до 19:30 год. в Конгрес-центрі СумДУ аудиторії № 102 відбудеться відкрита лекція «Конотопська битва: історія і сучасність»

 Спікером буде член правління Національної спілки краєзнавців України, голова Сумської обласної організації Олег Миколайович КОРНІЄНКО. Також на Вас чекатиме презентація фільму «Конотопська битва 360».

ПІДГОТОВКА ДО ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

З метою моніторингу цільового використання коштів державного та місцевого бюджетів, передбачених на проведення ремонтних робіт, закупівлю комп’ютерного обладнання, підготовки до початку 2019/2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період

12 серпня робочою групою відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації  здійснено об’їзд закладів освіти району: Тернівської  ЗОШ І – ІІІ ступенів, Тернівського, Засульського та Курманівського закладів дошкільної освіти.

ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

21 червня 2019 року  у Тернівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся звіт директора Виноградова О.Г.

 Директор закладу загальної середньої освіти підвів підсумки роботи закладу у 2018 – 2019 навчальному році.  На звіті були присутні Зеленська Я.І., начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, Подлєсний В.А., голова Тернівської селищної ради, педагогічний колектив школи та батьківська громадськість.

РАЙОННА ЮСТИЦІЯ ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ ДЛЯ ЮНИХ НЕДРИГАЙЛІВЦІВ

Юним завжди цікаво знайомитися з новим, відкривати невідоме. Юстиція Недригайлівщини надала можливість учням загальноосвітньої школи прийти на екскурсію в державні органи

Школярам було цікаво дізнатися, як саме в органах юстиції, куди вони завітали, видаються перші документи – свідоцтва про народження, документи про зміну імені, і ще про багато послуг, які потрібні громадянам.