Районна газета

Материалы

ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ ОСІБ, ЗВІЛЬНЕНИХ ВІД ВІДБУВАННЯ ПОКАРАННЯ

26 квітня Недригайлівським районним сектором кримінально-виконавчої інспекції для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням було проведено зустріч із настоятелем Митрофанівського храму УПЦ протоієреєм отцем Андрієм

Захід було проведено з метою підвищення у підоблікових духовного виховання, патріотизму, культури і моралі, поваги до духовних традицій українського народу та історії України.

Спочатку отець Андрій провів панахиду за загиблими внаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.  Засуджені в цей час запалили свічки та помолилися за героїв, які ціною власного життя подарували нам майбутнє.

Після панахиди, священнослужитель провів інформаційно-навчальну бесіду про історію виникнення свята Воскресіння Христового та традиції його відзначення. Також отець Андрій порадив засудженим жити у злагоді із суспільством і самим собою, цінувати життя і вірити у майбутнє.

Саме завдяки цій зустрічі, підоблікові побували на церковному богослужінні, поспілкувалися з настоятелем храму, помолилися перед святими іконами та поставили свічки. Маємо надію, що проведений захід  допоможе особам, що  звільнені від відбування покарання з випробуванням стати на шлях виправлення!