Районна газета

ГРОМАДЯНАМ СУМЩИНИ – ДОСТУПНЕ ЖИТЛО

У рамках впровадження соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення громадян доступним житлом голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ вручив 39 родинам ключі від нових квартир

«Кожна сім’я мріє про власну домівку – затишну, теплу та комфортну. Державні програми доступного житла та здешевлення вартості іпотечних кредитів, ініційовані Главою держави, допомагають людям втілити їх мрії в життя. Завдяки державній підтримці у сфері житлового будівництва громадяни отримують ширші можливості та державні гарантії під час вибору і придбання житла», – підкреслив керівник Сумщини.

За словами Юрія Чмиря, 12 квартир у 2 новозведених будинках (по вулиці Герасима Кондратьєва, 160а та Праці, 9) придбано в рамках реалізації Програми будівництва доступного житла, 27 – здешевлення вартості іпотечних кредитів.

«Так, завдяки програмам будівництва (придбання) доступного житла та здешевлення вартості іпотечних кредитів протягом 2010-2013 років 443 сім’ї Сумщини покращили свої житлові умови. За цей період на реалізацію соціальних ініціатив Президента України було залучено близько 77 мільйонів гривень, що дозволило виконати будівельні роботи у 29 багатоквартирних житлових будинках в містах Суми, Ромни та селищі Сад Сумського району», – зауважив голова облдержадміністрації.

Перший заступник голови правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Євген ІСАЄВ наголосив, що Сумщина – серед лідерів в Україні з будівництва доступного житла, та відзначив активну участь сумчан у державних житлових програмах.

«Приємно, що ініціатива прижилася, регіон демонструє прекрасні результати. Переконаний, формула успіху Сумської області – в реалізації заходів, спрямованих на поліпшення житлових умов громадян, у співпраці держави, забудовників, громадян та налагодженому механізмі оформлення всіх процедур», – підкреслив він.

«Долучившись до програми здешевлення вартості іпотечних кредитів, ми отримали державну гарантію та підтримку в придбанні власного житла. За короткий проміжок часу нам вдалося втілити свою мрію в життя. Зараз підемо оглядати власне помешкання», – не приховують радості Юрій та Ірина КОЛЕСНИКИ, тримаючи ключі від двокімнатної квартири.

«У мене буде велика і світла кімната, ми з мамою і татом давно мріяли
про це», – говорить маленька мешканка будинку по вулиці Герасима Кондратьєва, 160а Світлана ШАПАРЕНКО.