Районна газета

ПОЛІПШЕННЯ МЕДИЧНОГО ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ

На виконання завдань Президента України щодо поліпшення медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни в нашому районі приділяється всебічна увага та підтримка даної категорії громадян.

«Одним із пріоритетів влади є реалізація доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. Районна влада приділяє значну увагу даній  категорії громадян. Для надання стаціонарної допомоги ветеранам війни в Недригайлівській центральній районній лікарні функціонує 8 ліжок в 6 палатах, які укомплектовані телевізорами та холодильниками. Для доукомплектування ветеранських палат м’яким інвентарем передбачені кошти в сумі 2,4 тис. гривень» - зазначив голова Недригайлівської районної державної адміністрації Олексій КОРЕНЕВ під час перебування у Недригайлівській центральній районній лікарні.

У Недригайлівському  районі проживають 1619 ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” . 

Наказом по ЦРЛ від 09.01.13 №55 затверджений графік виїздів та бригада спеціалістів поліклінічного відділення ЦРЛ для проведення медичних оглядів ветеранів війни по сільських лікувально-профілактичних закладах. Щорічним медичним оглядом за 9 місяців 2013 року охоплені всі ветеранів війни.       

Стаціонарне лікування отримали 380 ветеранів війни. Стаціонарно вдома проліковано 650 осіб.

Для забезпечення пільговими рецептами за 9 місяців 2013 року профінансовано 42,2 тис. грн. Витрати на медикаменти на одного оглянутого ветерана склали 23,6 грн.

Відповідно до законодавства проводилось забезпечення ветеранів війни безкоштовним зубопротезуванням. На 2013 рік  на зубопротезування   затверджено бюджетом 42 тис. грн. для 40 чол.,  запротезовано 32 чоловіки  на суму 29,0 тис.грн.

Визначена потреба на слухове протезування  на 2013 рік – 10 осіб, отримали 7 осіб на суму 4,9 тис. гривень.

Організація медичної допомоги ветеранам сільської місцевості проводилась амбулаторіями загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерськими та фельдшерськими пунктами.