Районна газета

ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ОТРИМАЮТЬ НОВИЙ РІВЕНЬ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

Децентралізація фактично виходить на фінішну пряму: Уряд затвердив перспективні плани для всіх областей України. Вони стануть основою для формування територіальних громад та побудови успішної країни, де комфортно жити, заявив Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Глава держави зазначив, що з формуванням територіальних громад зменшиться вплив центральної влади на розпорядження коштами. Місцеві мешканці зможуть самостійно в своїй громаді обирати, що розвивати, де будувати школу чи дитячий садок.

 «Українці зможуть отримувати якісніші й більше послуг на місцях – там, де вони живуть. Зможуть розбудовувати свої міста та села, зробити їх зручнішими та комфортнішими», – сказав Президент.

Перспективні плани вже затверджені для всіх областей України, за винятком тимчасово окупованої території АР Крим. Тимчасово окуповані території Донбасу потрапляють у план.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України: https://www.president.gov.ua/news/teritorialni-gromadi-po-vsij-ukrayini-otrimayut-novij-riven-61353