Районна газета

НА ЗАСІДАННІ НАМІТИЛИ ПОДАЛЬШІ ПЛАНИ РОБОТИ РАЙОННОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

В райдержадміністрації під головуванням очільника району Олексія Коренева відбулося засідання  координаційної ради з питань взаємодії з громадськими організаціями учасників бойових дій на території інших держав.

«2014 рік в Україні проголошено Роком учасників бойових дій на території інших держав. Завдання місцевої влади всебічно сприяти у вирішенні важливих питань реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав та членів їх сімей, створення належних умов їх життєзабезпечення» - зазначив Олексій Коренев, голова райдержадміністрації під час засідання.

На порядку денному обговорили питання щодо збільшення фінансування районної Спілки ветеранів Афганістану у 2014 році згідно  пункту 2.1.8.  Меморандуму  про взаємодію і співробітництво між Недригайлівською районною державною адміністрацією та Недригайлівською районною Спілкою ветеранів Афганістану УСВА, про збільшення фінансування в 2014 році з районного бюджету на пільгові рецепти учасникам бойових дій на території інших держав,  про  встановлення пам’ятника в смт Недригайлів загиблим воїнам-афганцям С.Линнику та О.Гашенко.      

   За словами тимчасово виконуючого обов’язки голови районної Спілки  ветеранів Афганістану Дериземлі П.П. в 2013 році була проведена значна робота щодо підготовки до встановлення пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям, зокрема, розроблений ескіз пам’ятного знаку та погоджений із Недригайлівською селищною радою. Але необхідно конкретно визначити проектувальника для виготовлення робочого проекту  та  підрядника виконання будівельних і декоративно-художніх робіт.