Районна газета

УГОДА ПРО ПАРТНЕРСТВО МІЖ ВЛАДОЮ І ПОШТОЮ

Про те, наскільки значимим для сільської місцевості є якісне функціонування поштових відділень, говорити сьогодні не варто. Це - і вчасна доставка газет та листів, забезпечення товарами повсякденного попиту, а також отримання пенсій та інших соціальних виплат вдома.

 У Недригайлівському відділенні поштового зв'язку з робочим візитом побував начальник Сумської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку, наш земляк, уродженець Вільшани Володимир Миколайович Криштоп. Метою його приїзду було підписання з райдержадміністрацією та районною радою Угоди про соціальне партнерство, основною метою якої є налагодження співпраці при реалізації повноважень та здійсненні діяльності, спрямованих на поліпшення якості та доступності послуг поштового зв'язку для мешканців Недригайлівського району, сприяння розвитку ринку послуг поштового зв'язку та підвищення рівня соціальної захищеності працівників поштової галузі.

Також передбачено об'єднання зусиль влади і поштової служби на розвиток мережі поштового зв'язку та створення належних умов для отримання жителями району якісних і доступних послуг через відділення "Укрпошти".

У підписанні тристоронньої угоди взяли участь голова РДА О.І.Коренев, голова районної ради О.М.Кушніренко, перший заступник голови РДА С.П.Гриценко, заступник голови районної ради Ю.А.Сердюк, начальник Недригайлівського відділення поштового зв'язку Н.П.Томка.

- Ця угода є необхідністю, продиктованою часом, яка ставить крапку у скороченні мережі відділень поштового зв'язку, - зазначив у своєму вступному слові В.М.Криштоп. Керівник пошти області також підкреслив важливість курсу на створення центрів поштово-банківських адміністративних послуг, який має підтримуватись державою. Також він наголосив на необхідності покращення інформування людей про широкий спектр послуг пошти, якими люди хочуть користуватися.

На сьогодні, крім традиційних функцій, поштові відділення здійснюють прийом комунальних платежів, поповнюють телефонні рахунки, забезпечують квитками на залізничний транспорт та інше.

Серед передбачених заходів головними є роз'яснювальна робота серед осіб пенсійного віку стосовно їх права на отримання пенсій у грошовій формі за місцем фактичного проживання через відділення поштового зв'язку або шляхом її доставки листоношами додому, також така робота має проводитись з особами, які отримують різні соціальні виплати - грошові допомоги, компенсаційні виплати, пільги та субсидії. Інформаційно-розяснювальна робота проводитиметься і серед населення щодо можливості сплати комунальних послуг через відділення пошти та шляхом їх приймання листоношами.

 В цілому прийнятий документ вже має за відносно короткий термін спрацювати на покращення роботи поштарів у нашому районі.