Районна газета

МЕДИЧНА ГАЛУЗЬ - ПРІОРИТЕТ ДЛЯ ВЛАДИ РАЙОНУ

30 січня відбулося спільне засідання медичної ради Недригайлівської центральної районної лікарні та Комунального закладу  "Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", на якому підвели підсумки роботи медичної галузі району у 2013 році та намітили основні напрямки роботи в 2014. В роботі наради активну участь взяв головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні Горох Володимир Васильович.

"Завдання та доручення Президента України з модернізації галузі охорони здоров’я мають на меті забезпечення жителів більш якісними медичними послугами. Переконаний, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень. Сьогодні районна влада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника," – наголосив Олексій КОРЕНЕВ, голова райдержадміністрації.

Очільник району подякував лікарям за роботу протягом минулого року та зазначив, що робота медичної галузі за минулий рік покращилася, про що свідчать рейтингові місця серед районів області. Олексій Іванович запевнив, що керівництво району і надалі буде тісно співпрацювати з медичними закладами району.

З інформацією про роботу медичної галузі виступили головні лікарі ЦРЛ Пономаренко І.В. та КЗ "ЦПМСД" Неменко Т.В. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного учасники наради визначили пріоритетні напрямки роботи на поточний рік та прийняли відповідні рішення.