Районна газета

ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

18 грудня у Недригайлівській районній державній адміністрації відбулися засідання районної координаційної ради по роботі з молоддю та координаційної ради з питань організації соціальної роботи із багатодітними сім’ями. На засідання були запрошені члени  координаційних рад, спеціалісти та уповноважені по роботі з молоддю сільських та селищних рад району.

На повістку денну було винесено питання  про роботу в районі по формуванню правової культури та профілактики протиправної поведінки неповнолітніх та молоді.

Про виконання делегованих повноважень, передбачених Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”  в галузі сім’ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту звітував Деркачівський сільський голова Ю.В. Дяченко.

Уповноважені по роботі з молоддю Хоружівської, Маршалівської та Рубанської сільських рад поінформували про роботу над поліпшенням умов проживання, виховання та утримання дітей та про здійснення соціального патронажу сімей даної категорії.

В обговоренні  питань порядку денного взяли участь  начальник Недригайлівського районного управління юстиції С.В. Різніченко, провідний спеціаліст  служби у справах дітей Недригайлівської районної державної адміністрації Я.І. Зеленська, заступник директора ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ" по навчально-виховній роботі В.М. Мірошніченко.