Районна газета

«КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА РОДИНУ»

За підтримки влади на Сумщині проведено конкурс соціальної реклами

Напередодні Дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят у Путивлі нагороджено переможців творчого змагання молоді.

«Ваші роботи ще раз підтверджують, що сімейні цінності – на першому місці. Соціальна реклама, зроблена дитячими руками, пропущена через маленьку душу, вказує представникам влади, в якому напрямку необхідно працювати, щоб кожна дитина, яка сьогодні залишається без батьківського тепла, знайшла свою родину», – звернувся до переможців конкурсу заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО.

Кожна дитина має виховуватися в родині – таке завдання ставить сьогодні Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ. Тому дії влади на Сумщині спрямовані на забезпечення права кожного маленького громадянина на повноцінну сім’ю.

«Протягом останніх 2 років на Сумщині жодна дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, не потрапила до інтернатного закладу. Протягом 2013 року до сімейних форм виховання влаштовано 322 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: усиновлено – 45 дітей, передано на виховання під опіку та піклування – 215 дітей, влаштовано у прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу – 62 дитини», – зазначив Олександр Цупро.

Посадовець подякував дітям за активність, творчість, небайдужість до проблем суспільства, пропагування родинних цінностей та привітав малечу з новорічними святами і вручив солодкі подарунки.

«Для мене головне – сім’я, надійна опора, адже я знаю, що тут мене люблять і ніколи не зрадять», – говорить володарка другого місця Марина БЕЛОКОПИТОВА із села Мазівка Путивльського району.

Конкурс «Кожна дитина має право на родину» проводився у рамках проекту ГО «Калинове гроно» «Формування соціального майданчика взаємодії між родинами, соціальними службами та суспільством у Сумській області». Переможців визначали у 5 вікових категоріях та 3 номінаціях серед 72 робіт.

За інформацією голови ГО «Калинове гроно» Ніни ЧЕРНЯВСЬКОЇ, роботи переможців конкурсу надруковані та будуть презентовані у школах та інших навчальних закладах Сумської області. Планується також розміщення зразків соціальної реклами на сіті-лайтах в обласному центрі.