Районна газета

ВОЛОНТЕРИ ПРОБАЦІЇ!

Недригайлівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області  – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності

Взаємодіючи із уповноваженим органом з питань пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності.

ЖИТЕЛЮ НЕДРИГАЙЛОВА, ЯКИЙ ЗДІЙСНИВ НАРУГУ НАД МОГИЛОЮ, ОГОЛОШЕНО ВИРОК СУДУ

За результатами підтримання прокурорами обвинувачення Недригайлівський районний суд визнав винним 41 річного жителя  смт. Недригайлів у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 297 (наруга над могилою та заволодіння предметами, що знаходяться на могилі, вчинені з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

На підставі ст.75 КК України звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком тривалістю 1 рік.

Згідно з вироком суду, обвинувачений, перебуваючи на території кладовища, демонтував та надалі викрав металевий ланцюг у кількості 9 фрагментів, загальною вагою 138, 78 кг, який слугував частиною огорожі могильних поховань.

Внаслідок неправомірних дій обвинуваченого, для родичів померлих спричинено матеріальну шкоду на суму 532 грн. та виявлено зневагу до пам’яті померлих.

В судовому засіданні свою вину у вчиненні злочину визнав повністю, приніс свої вибачення потерпілій, у скоєному щиро кається та просив суд суворо його не карати.

 

Прокурор Недригайлівського відділу
Роменської місцевої прокуратури                                                          Станіслав Микитовський

ПРОКУРАТУРА ПОПЕРЕДЖАЄ ГРОМАДСЬКІСТЬ ПРО ШАХРАЇВ У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

На сьогодні все більшої популярності набувають покупки та продаж товарів через мережу інтернет. Але з активністю грошових операцій в мережі почастішали випадки шахрайства в інтернеті. Ошуканство в інтернеті з кожним роком набирає обертів. Щодня з цією проблемою стикаються користувачі різноманітних сайтів, навіть не підозрюючи, що їх обдурюють

Так, протягом 2019 року працівники Недригайлівського відділу поліції зареєстрували 35 кримінальних проваджень щодо шахрайських дій у тому числі через мережі інтернет. Схема у шахраїв проста: продавцю телефонує потенційний покупець, який вказує, що його повністю влаштовує товар і він уже сьогодні готовий переслати кошти на рахунок продавця, проте для цього йому необхідно надати номер карткового рахунку.