Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПІВРІЧНОЇ ПЕРЕВІРКИ СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ

Згідно розпорядження голови Сумської облдержадміністрації від 15.01.2019 № 22-ОД «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту Сумської області на 2019 рік» 19 червня 2019 року буде проведена піврічна технічна перевірка системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного радіомовлення.

НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЛІД

Рибалка на льоду один із видів відпочинку – тут не тільки свіжим морозним повітрям подихаєш, а й човен навіть не потрібен – по льоду можна дістатися до будь-якого облюбованого місця водойми. Перевагу у підлідної рибалки, безперечно, багато, але все упирається в одне – надійність льодяного покрову

Є багато шляхів перевірки міцності льоду, проте рибалки часто не надають цьому питанню належної уваги і йдуть на невиправданий  ризик, вибираючись на занадто тонкий чи уражений потеплінням, а відтак і вже крихкий лід.

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ЗАГРОЗІ СТИХІЙНОГО ЛИХА ТА ОТРИМАННІ ШТОРМОВОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ

РОЗМІЩЕНО 26.10.2018

1. Уважно слухайте інформацію по телевізору та радіоприймачу про обстановку та рекомендації про порядок дій.

2. Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.

3. Підготуйте документи, одяг та зберіть найбільш необхідні й цінні речі, невеликий запас продуктів харчування на декілька днів, питну воду, медикаменти, кишеньковий ліхтарик, приймач на батарейках.

4. Підготуйтесь до відключення електромережі, закрийте газові крани, загасіть вогонь у грубах.

5. Приберіть майно з двору та балконів у будинок (підвал), обріжте сухі дерева, що можуть завдати шкоди вашому житлу, машину поставте у гараж.

ПРОВЕДЕНО КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ

Відповідно розпорядження голови Сумської облдержадміністрації від 19.12.2017 № 763-ОД «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту Сумської області на 2018 рік» 24 жовтня на території селища Недригайлів під керівництвом Департаменту цивільного захисту Сумської облдержадміністрації було проведено командно-штабні навчання (КШН). У вході навчання було відпрацьовано 5 практичних увідних:

- пожежа у приміщенні Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст.;

- порив труби на водогоні;