Районна газета

НАВЧАННЯ ТА РОБОТА ДЛЯ ІНІЦІАТИВНОЇ МОЛОДІ

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумською обласною службою зайнятості заплановано реалізацію нової пілотної програми навчання з подальшим працевлаштуванням фахівців по роботі з молоддю, розвитку фізичної культури та спорту, національно-патріотичного виховання на території громад області

Програма передбачатиме безкоштовне проходження учасниками спеціалізованого фахового навчання за визначеним напрямком загальною тривалістю від 80 до 100 годин з отриманням посвідчення встановленого зразка.

Після проходження навчання учасники матимуть можливість тимчасово (до 6 місяців протягом календарного року) працевлаштуватися на громадські роботи в ОТГ, сільські та селищні ради за рахунок фінансування з коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Претенденти на навчання мають бути зареєстровані в центрі зайнятості, як безробітні. Орієнтовний старт програми заплановано на початок грудня 2019 року.

Зацікавленим особам, просимо звертатися у відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської РДА, каб.№ 19.