Районна газета

МОЛОДЬ ЗМІНЮЄ СВІТ

24 червня 2018 року в останню неділю червня відбулося традиційнесвяткування дня молоді

В цьому році за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації в с. Коровинці Недригайлівського району відбулося масштабне, цікаве та наповнене різноманітними конкурсами і розвагами дійство.

З самого ранку на шкільному стадіоні с.Коровинці розпочалися спортивні змагання з волейболу серед жіночих та чоловічих команд, шашки, шахи, дартс. На футбольному полі змагалися команда «Ветеран» та «Молодь». Рахунок закінчився перемогою футбольної команди «Молодь», яка в своє свято змогла обійти досвід та практику суперників.

Дуже цікавими та наповненими були «Козацькі розваги». Учасники змагалися у таких видах, як ропилювання колоди, перетягування канату, підіймання гирі, перенесення мішка, армрестлінг.

Всі присутні пересвідчилися, що на нашій Батьківщині не перевелися справжні козаки: спритні, мужні та завзяті.

Продовжилося свято проведенням фестивалю патріотичної пісні. До участі були запрошені солісти-вокалісти, виконавці сучасної патріотичної пісні сільських, селищних рад Недригайлівського району.

Кожен з учасників був нагороджений призами. А надвечір жителів Недригайлівського району чекав іще один сюрприз від управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації - молодіжна розважальна програма, досвідчений ді-джей та ведучий Євгеній РЕКУН.

Протягом всього вечора всі присутні були не лише споглядачами але й активними учасниками різноманітних конкурсів та ігор. Фіналом проведення дня Молоді стало неперевершене фаєр-шоу, що буквально зачарувало всіх присутніх своєю яскравістю, масштабністю та динамічністю.

Всі присутні отримали массу задоволення та позитивних емоцій