Районна газета

НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ ВІДБУВСЯ ТРИДЕННИЙ ВЕЛОПОХІД

Відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, спільно з Недригайлівський РЦСССДМ, за підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА з 17 по 19 червня 2019 року проведений практичний вишкіл-похід по місцям історичної, військової та краєзнавчої слави Недригайлівського району. Участь у поході взяли представники Тернівської с/р, Вільшанської с/р, Коровинської с/р, Недригайлівської с/р

Протягом трьох днів учасники подолали більше 100 км, відвідали історичні місця Недригайлівщини : Лису та Мазепину гору, с. Городище - літописне місто В'яхань, с. Бабакове - укріплення часів Київської Русі, парк-пам'ятку Тернівський, відвідали Хоружівські визначні місця, пам'ятник мамонту в с. Кулишівка, старовинний монастир с. Констянтинів, а в останній день відвідали музей Петра Калнишевського в с. Пустовійтівка.

НА ТЕРНІВСЬКІЙ ЗЕМЛІ «ТЕРЕН-ФЕСТ» ОБ’ЄДНАВ ЮНІ ТАЛАНТИ (2)

30 червня на День молоді в смт. Терни відбувся обласний фестиваль-конкурс національно-патріотичного спрямування «Терен-фест»

На початку заходу начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації Яна ЗЕЛЕНСЬКА привітала тернівчан зі святом та побажала всім учасникам не зупинятись на досягнутому і творити заради спільного майбутнього свого рідного краю та всієї країни.

У фестивалі взяли участь дитячі, юнацькі та дорослі колективи, а також окремі виконавці, які дарували глядачам своє вокальне, хореографічне та театральне мистецтво.

30 ЧЕРВНЯ В СМТ. ТЕРНИ ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ

15.00 - початок обласного фестивалю-конкурсу національно-патріотичного спрямування «Терен-фест» (учасники дитячі, юнацькі та дорослі колективи окремих виконавців міст, районів та об’єднаних територіальних громад Сумської області) – центр смт.Терни

17.00 – фінал відкритого Кубку Недригайлівського району 2019 року              (ФК «Недригайлів» - ФК «Іваниця») – футбольне поле смт.Терни

19.30 – частування польовою кашею та варениками – центр   смт. Терни

22.00 - святкова молодіжна дискотека, фаєр-шоу

Я ПИШАЮСЬ, Я – УКРАЇНЕЦЬ!»

З нагоди відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві Сумський обласний осередок Національної спілки краєзнавців України спільно з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації упродовж червня – липня 2019 року проводять Обласний Конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» (надалі - Конкурс) (положення додається)

Конкурс проводиться з метою патріотичного, правового, естетичного виховання молоді, популяризації української історії, традицій, культури тощо  через створення соціальних тематичних відео робіт та соціальних макетів.

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ НА 2019 РІК

11 жовтня при голові Недригайлівської райдержадміністрації відбулась нарада з представниками інститутів громадянського суспільства, щодо участі в обласному конкурсі проектів на 2019 рік.

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік