Районна газета

СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА – ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

СоборністьУкраїни це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель: від Києва до Севастополя, від Донецька до Львова

22 січня 2018 року в Недригайлівському районному Будинку культури відбувся тематичний вечір та святковий концерт «Україно моя, ти одна як життя». Захід розпочався з  Державного Гімну та українських маршів, які звучали  у виконанні народного аматорського духового оркестру Недригайлівського РБК.

Традиційно представники влади та громади поклали квіти до підніжжя пам’ятника  Тарасу  Григоровичу  Шевченку.

З нагоди відзначення державного свята з привітальним словом до присутніх звернувся голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка.

Глядачі насолоджувалися насиченою, різножанровою святковою програмою. Вірш місцевої авторки Юлії Зв’язки «Українська мова»читала Інна Сіромаха. Святковий настрій присутнім дарували народні аматорські колективи Недригайлівського РБК: хоровий колектив та жіночий вокальний ансамбль «Горлиця». Українські патріотичні, веселі пісні звучали у виконанні вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості. Зачарував оригінальністю, яскравістю танок Владислава Даниленко та Анастасії Марченко. Мелодійністю пісень, майстерністю виконання зачарували виступи солістів: Валерія Тарана, Лілії Дремової та Світлани Бузової.

 Святкування Дня Соборності виявило найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави. Це свято нагадує нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Пишаймося, що ми Українці!