Районна газета

Загальна інформація про відділ освіти, культури, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації

 

ОНОВЛЕНО 16.06.2020

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації

 
Начальник відділу: Зеленська Яна Іванівна

Адреса відділу:
вул.Сумська, 4, смт. Недригайлів, Сумська область, 42100

Телефон: (05455)5-21-57, 5-26-61
Факс: (05455) 5-21-74

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 

ВІДБУЛАСЯ СПІЛЬНА НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

18 жовтня відбулася спільна нарада працівників культури з питань проведення традиційного свята Дмитра та Всеукраїнського дня працівників культури  та аматорів народного мистецтва

На нараді були присутні  клубні та бібліотечні  працівники району та Недригайлівської селищної ради, начальник відділу культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради Анна ТИМЧЕНКО, головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації Світлана СВИРИДЕНКО.

В НЕДРИГАЙЛОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВИСТАВКУ «СИМВОЛ ТВОЄЇ СВОБОДИ. 100 РОКІВ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ»

Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам`яті спільно з видавництвом «Родовід» з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років.

Презентація відбулася у приміщенні Недригайлівської публічної бібліотеки. На заході були присутні голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій Панченко та заступник Недригайлівського селищного голови Анатолій Сиротенко.

ГУЛЯЛО ГОРЬКОВЕ НА ДЕНЬ СЕЛА

В селі Горькове 27 липня відбулося святкування дня села

Гостей свята привітав сільський голова Сендецький Г.П., а наймолодших жителів і ювілярів відзначив подарунками. На свято завітали Комишанський народний вокальний ансамбль «Візерунок», який подарував учасникам свята чудовий концерт. Гостей пригощали смачною кашею. А у вечері в небі запалав феєрверк.

«КУМАСІ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ ПАТРІОТИЧНОМУ СВЯТІ

 

Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Кумасі» Курманівського СБК відомий багатьом жителям району

До складу колективу входять учасники різні за віком, поглядами на життя, але у співі – споріднені душі, віддані пісенному мистецтву. У репертуарі ансамблю українські народні пісні, твори українських  авторів, сучасних композиторів та їх обробки. Кожний виступ проходить з великою самовіддачею. Завдяки таланту аматорів, артистизму, оригінальністю, яскравістю виступів колектив користується популярністю у своїх слухачів.