Районна газета

Articles

СВЯТО НА НЕДРИГАЙЛІВСЬКОМУ ЛЬОДУ

6 грудня на культурно-спортивному комплексі «Колос» у смт Недригайлів відбулися урочистості та спортивні змагання з нагоди відкриття нового льодового майданчика, який може використовуватися як хокейна коробка і як ковзанка.

Цю хокейну площадку збудовано активістами федерації хокею Недригайлівщини за рахунок спонсорських коштів небайдужих людей.

Під час короткої офіційної частини передплатою на районну газету на І півріччя 2015 року були нагороджені активні учасники будівництва хокейної  площадки – Сергій Строколіс та Сергій Губарєв.

Для дітей були проведені «Веселі старти» на льоду, після яких всі їх учасники отримали солодкі призи. Також всі бажаючі, серед яких в основному діти, змогли покататися на ковзанах і випити гарячого чаю з самовару. Між командами райцентру була проведена товариська зустріч з хокею. Матч закінчився з рахунком 5:4 на користь молодших.

За команду «Ветерани» виступали: Віктор і Микола Кліщенки, Ігор Постоєнко, Микола Дядченко, Олександр Арістархов, Олександр Потіна; за команду «Молодь»: Сергій Строколіс, Олександр Хоменко, Андрій Жмурченко, Сергій Гордієнко, Вадим Сідаш, Руслан Арістархов. Команди були нагороджені грамотами та кубками райдержадміністрації, які вручив в. о. начальника сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Сендецький.

За матеріалами сайту: http://golnedr.at.ua/