Районна газета

ПРОКУРОР РАЙОНУ ПРОІНФОРМУВАВ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРАТУРИ

29 жовтня в актовій залі БДЮТ за участі 28 депутатів відбулася ХХХІ сесія Недригайлівської районної ради шостого скликання. Вів засідання голова районної ради Олександр Кушніренко.

Перед початком розгляду питань порядку денного депутат Віталій Лисенко поздоровив колег з 95 річницею з дня утворення комсомолу.

Голова постійної комісії Микола Маслак у своєму виступі звернув увагу депутатів на передбачену законодавством необхідність раз на півріччя інформувати виборців про діяльність ради, а також зупинився на дорученнях виборців депутатам. Було вирішено, що зазначене інформування депутати проведуть у сільських та селищних радах району протягом листопада поточного року.

З депутатським запитом до голови РДА щодо поновлення автобусного маршруту з Курманів та Березняків до Недригайлова звернувся депутат Сергій Свириденко. Колеги підтримали його запит. Також депутат цікавився ходом вирішення питання щодо погашення заборгованості по виплаті бюджетникам коштів на відрядження. Відповідні пояснення з цього приводу надали перший заступник голови РДА Сергій Гриценко та начальник управління Держазначейства Анатолій Шаповалов. Головна причина невчасних виплат – це брак коштів у бюджеті, що спричиняє кількамісячну затримку платежів.

Депутат Григорій Пилипенко висловив вдячність своїм колегам та селищній владі за якісний ремонт містка між вулицею Першотравневою та провулком К.Маркса в Недригайлові.

Затвердивши порядок денний, районна рада першим питанням заслухала інформацію прокурора району Олександра Лазаренка про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території  Недригайлівського району.

 Наступним рішенням депутати внесли зміни до районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012-2016 роках.

Інформував з даного питання Ігор Пономаренко – головний лікар Недригайлівської ЦРЛ. Відповідаючи на запитання депутатів Івана Нанки та Віталія Лисенка, головний лікар повідомив, що в районі проживає 2 хворих на відкриту форму туберкульозу, це соціально неблагополучні громадяни. Вони направлялись у диспансер, пройшли курс лікування, зараз знаходяться на контролі лікарів і перебувають на амбулаторному лікуванні в ЦРЛ. Всього в районі 128 хворих пройшли курс лікування, 10 лікуються. Всі вони знаходяться на медичному контролі.

Далі районна рада ухвалила відповідні рішення про затвердження районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки, затвердила звіт начальника фінансового управління РДА Павла Токаренка про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року та внесла зміни до районного бюджету на 2013 рік.

Під час розгляду наступного питання порядку денного про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту  в Недригайлівському районі на 2012-2016 роки депутат Сергій Свириденко поцікавився джерелами фінансування будівництва футбольних майданчиків зі штучним покриттям у районі та реальною потребою в них.

Голова РДА, депутат Олексій Коренев зазначив, що в області прийнята програма розвитку футболу, мета якої створення умов для фізичного розвитку молоді. В районі днями презентували філію ФЦ «Барса». А всього в планах створення полів в усіх п’яти базових школах, на яких зможуть грати школярі практично всіх сіл району. На спорудження основ для цих майданчиків витрачаються кошти від соціальних угод і кошти підприємців та земляків. Самі ж покриття дають безкоштовно для району. Також голова райдержадміністрації зазначив, що пропозиція депутата С.Свириденка щодо фінансування розвитку інших видів спорту, зокрема лижного, буде врахована.

Депутат Микола Маслак вніс пропозицію продовжити розмову про перспективи розвитку спорту за «круглим» столом. Це було підтримано районною радою.

Іншими рішеннями депутати затвердилизвіт по експертній оцінці на будівлі по вул. Горького, 32 смт Недригайлів та доручили Українській універсальній біржі провести відкриті торги по цій будівлі.

Також на сесії були ухвалені рішення про передачу дров Недригайлівській територіальній громаді, про передачу будівельних матеріалів відділу освіти, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, надано дозволи ЦРЛ на укладення договору оренди вбудованого нежитлового приміщення загальною площею 205 кв. м по вул. Леніна, 13 у смт Недригайлів та райдержадміністрації на проведення реконструкції цього приміщення.

Згодом там розміститься Центр надання адміністративних послуг, де працюватимуть 2 адміністратори і 12 спеціалістів, які надаватимуть адміністративні послуги фізичним та юридичним особам.