Районна газета

У СЕЛІ КОРОВИНЦІ ВІДКРИТО ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

 У суботу, 26 жовтня, жителі села Коровинці Недригайлівського району відзначали подвійне свято: відкриття будинку культури після капітального ремонту та його піввіковий ювілей. 

«Відродження села – це не лише нові підприємства агропромислового комплексу, а й збереження та розбудова культурної інфраструктури. На цьому особливо наголошує Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Сергій СЛИЗЬКИЙ.

Створення сучасних умов життя на селі — важливе завдання обласної та місцевої влади. Свідченням його виконання є низка реконструйованих закладів соціальної сфери, в тому числі й будинок культури в селі Коровинці, підкреслив посадовець.

«Коштом обласного та сільського бюджетів проведено капітальний ремонт покрівлі та електромережі, встановлено пластикові вікна, вхідні двері та пандуси, відреставровані сцена і гримерна, придбано сучасні електрообігрівачі. Завдяки підтримці облдержадміністрації на реконструкцію будинку культури було виділено понад 800 тисяч гривень», – поінформував Коровинський сільський голова Сергій ШИЛО.

«Завдяки відновленню будинку культури у нас з’явилася можливість провести виставку народної творчості. Особливо пишаємося вишитим рушником Лариси ГРЕБЕНИК, який на конкурсі в столиці отримав перше місце», – сказала керівник народного драматичного колективу Ольга ХОМ’ЯК.