Районна газета

ВІЙНА, ЩО НАВІКИ ВКАРБОВАНА В ПАМ’ЯТЬ

22 червня День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Цього дня, 79 років тому почалася війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що ознаменуло собою розгортання найбільш драматичного періоду Другої світової війни, передусім для України, яка зазнала величезних людських і матеріальних втрат: окупованою виявилася уся її територія, а виснажлива боротьба населення за фізичне виживання тривала більш ніж три роки.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Голова Недригайлівської районної державної адміністрації Володимир ДІХТЯР, спільно з головою Недригайлівської районної ради Іваном НАНКОЮ, засутпником Недригайлівського селищного голови Валентином АКІМОВИМ та головою Недригайлівської районної організації ветеранів Василем КРІПАКОМ,  відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам у сквері Слави та Скорботи в смт Недригайлів, а також до меморіального комплексу у смт Недригайлів та в урочищі Торкмишівка.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна і низько вклонімося захисникам рідної землі.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям! Слава Україні!