Районна газета

«НЕХАЙ ЗДОРОВ’Я, ЯКЕ ВИ ДАРУЄТЕ ЛЮДЯМ, ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВАС СТОРИЦЕЮ»

Саме такими словами звернувся до медичних працівників, голова Недригайлівського районної державної адміністрації Володимир ДІХТЯР, під час привітання їх з професійним святом, яке вони відзначають щорічно третьої неділі червня
 
Нині галузь охорони здоров’я переживає часи реформання, проте кожну мить медики, залишаючись вірними своєму професійному обов’язку та незважаючи на всі труднощі, рятують людські життя.
До того ж протягом останніх трьох місяців, всі медики Недригайлівщини, області, країни та всього світу, знаходяться на передовій у боротьбі з протидією захворювання та поширення COVID-19 і заслуговують на неабияку повагу та вдячність від імені всіх та кожного.
 
Здавна, більше за будь-які матеріальні надбання, цінувалось здоров'я людини. Воно є благом і щастям кожного, а професія лікаря вважається гуманною та благородною.
 
Медики – приклад професіоналізму, мужності та жертовності. Завдяки їм до пацієнтів знову повертається щастя бути здоровими.
 
Цьогорічне привітання, тих хто рятує людські життя, відбулося у залі засідань районної лікарні.
 
Зі словами вітання до медичних працівників також звернулися голова Недригайлівської районної ради Іван НАНКА, сільські та селищні голови, а також керівники закладів первинної та вторинної ланки надання медичної допомоги.
 
Найсумлінніших працівників медичної галузі району було відзначено грамотами обласного, районного та місцевого рівнів.