Районна газета

ПРОГРАМА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» БУДЕ ВИКОНАНА В ЗАЗНАЧЕНІ СТРОКИ, – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Міністр розвитку громад та територій України Олексій ЧЕРНИШОВ під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України зазначив, що президентська програма «Велике будівництво» триває та буде виконана в зазначені строки та в повному обсязі. За словами урядовця, програма налічує майже 380 об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів тощо

«Зокрема на будівництво автошляхів заплановано майже 100 млрд грн, і я впевнений, що ми всі це побачимо. Ми бачимо велике будівництво, яке триває зараз у державі, і ці автошляхи, як ми кажемо, зшиють країну і зроблять її більш доступною для громадян та гостей держави», – сказав Олексій Чернишов.

За словами Олексія Чернишова, будівництво є рушійною силою економіки. «Опосередковано воно також забезпечує додаткові робочі місця в інших галузях – це виробництво будівельних матеріалів, логістика, транспорт, інші послуги та сервіси», – сказав очільник Мінрегіону.

Міністр повідомив, що він особисто щотижня відвідує регіони з інспекцією виконаних робіт на об’єктах «Великого будівництва» і впевнений, що цей проєкт буде виконано якісно і вчасно.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/programa-velike-budivnictvo-bude-vikonana-v-zaznacheni-stroki-oleksij-chernishov