Районна газета

ПРО МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК «ДІЙ ВДОМА». ЧАСТИНА 2

Як відбувається контроль за дотриманням обов'язкової самоізоляції за допомогою застосунку «Дій вдома»? Коли користувачу приходить сповіщення про фотопідтвердження? Відповіді на ці та інші запитання щодо мобільного застосунку «Дій вдома» - нижче

Як відбувається контроль за дотриманням обов'язкової самоізоляції за допомогою застосунку «Дій вдома»:

Лише з моменту авторизації у застосунку, особа вважається такою, що обрала здійснення контролю за допомогою мобільного застосунку «Дій вдома» та може проходити самоізоляцію за місцем проживання.

 

Після авторизації у застосунку з'явиться вікно з проханням підтвердити, чи прибула вже особа за місцем самоізоляції та визначить місце геолокації.

Коли особа підтвердить прибуття до місця самоізоляції, адреса якої була вказана при перетині кордону, вона має зробити та надіслати своє фото через відповідну функцію у застосунку. Перше фото, яке зроблене під час авторизації у застосунку, буде вважатися еталонним. Саме з ним в подальшому штучний інтелект буде порівнювати наступні фото. Тому фотографуйте, будь ласка, своє обличчя.

Після того, як користувач зробить своє еталонне фото, відкриється основний екран у застосунку з лічильником днів до кінця карантину. Відлік починається з 14 днів. В останній день самоізоляції, лічильник буде показувати «0 днів самоізоляції або обсервації залишилось». Після завершення терміну самоізоляції, замість лічильника з'явиться повідомлення «Завершився термін вашої самоізоляції або обсервації».

Важливо: з головного екрану кнопкою «Екстрена допомога» можна здійснити виклик на гарячу лінію МОЗ України. Там ви можете отримати відповіді щодо COVID-19 та попросити про екстрену допомогу, якщо вам стало зле.

Коли користувачу приходить сповіщення про фотопідтвердження?

У випадкові проміжку часу. Користувач впродовж 15 хвилин з моменту отримання нотифікації має зробити фото у застосунку та надіслати його. Штучний інтелект порівнює надіслано фото з еталонним та одночасно перевіряє відповідність геолокації місцю самоізоляції у момент надсилання фотопідтвердження.

Геолокація фіксується лише у момент надсилання фотопідтвердження. В інший час застосунок не збирає жодних даних.

У нічний час повідомлення не турбують.

Що буде, якщо особа не надсилає фото, надає фото іншої особи або геолокація не збігається з локацією місця ізоляції?

Верифікація вважається неуспішною. Тому застосунок надсилає ще одне сповіщення про необхідність зробити фотопідтвердження перебування у місці самоізоляції.

Якщо особа після п’ятого попередження не надсилає фото, застосунок автоматично формує та надсилає повідомлення про неуспішну верифікацію до Національної поліції.

Верифікація також буде неуспішна, якщо застосунок видалять, або телефон, зареєстрований у застосунку, не буде активним.

За матеріалами Урядового порталу