Районна газета

ЕСТАФЕТА ПАМ’ЯТІ ТРИВАЄ

З нагоди 70-ої річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-річчя Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. протягом серпня – вересня в області проходить Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України».

«Святий обов’язок сучасних і прийдешніх поколінь – не забути, якою ціною здобуто Перемогу.  Естафета, це, насамперед, можливість ще раз нагадати молодому поколінню про події Великої Вітчизняної війни, про тих, хто не повернулися з полів битв. Адже, війна закінчується тоді, коли буде похований останній солдат»,- наголосив під час урочитої передачі естафети голова Недригайлівської райдержадміністрації Олексій КОРЕНЕВ.

Сьогодні, 9 вересня 2013 року, з нагоди 70-ї річниці визволення селища  Недригайлів від німецько-фашистських загарбників, відбулася передача  естафети пам’яті «Слава визволителям України!» Роменському району.

В урочистій обстановці Голова Недригайлівської районної державної адміністрації Олексій Коренев та заступник голови Недригайлівської районної організації ветеранів Василь Кріпак передали символ естафети - кубок та капсулу з землею з могил загиблих воїнів голові Роменської райдержадміністрації Віктору Сєріку та голові Роменської районної організації ветеранів Надії Карпенко.

Як зазначив заступник голови Недригайлівської районної організації ветеранів Василь Кріпак, продовжуються традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни, одним із таких заходів є естафета пам’яті. Тому сьогодні в районі  розпочинаеться новий етап естафети від «села до села» і закінчиться 9 травня 2014 року. Символом естафети між сільськими радами є фотоальбом і розпочнеться вона з Деркачівської сільської ради. Останньою зупинкою символу пам'яті стане Коровинська сільська рада, після чого уже заповнений фотоальбом буде передано до Недригайлівського  районного краєзнавчого музею

По закінченню урочистостей гості свята відвідали Недригайлівський районний краєзнавчий музей та  поклали квіти до меморіального комплексу загиблим воїнам  селища Недригайлів та до меморіальної плити  в урочищі Торкмишівка.