Районна газета

УВІКОВІЧНИЛИ ПАМ’ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ ПРИ ВИЗВОЛЕНІ СЕЛА ГОРОДИЩЕ

Сьогодні, на території Деркачівської сільської ради був проведений мітинг-реквієм, присвячений 70-річчю визволення села Городище від фашистських загарбників та відбулося встановлення меморіальної дошки з іменами 124-х  воїнів, які  поховані в  братській могилі.

«Наше завдання залишити пам’ять про події Великої Вітчизняної війни майбутньому  поколінню, донести події тих далеких часів до наших внуків та правнуків. Піклуючись про ветеранів, ми намагаємося вирішувати їх наболілі питання, надавати всебічну підтримку, не забувати про тих, хто дав нам світле майбутнє. Завдяки нашим спільним зусиллям, ініціативі Миколи Васильовича Тарасенка, дід якого, Лущай Гаврило Іванович, загинув при визволенні села Городище, клопіткій роботі заступника голови Недригайлівської районної державної адміністрації Анатолія Сиротенка та Деркачівського сільського голови Юрія Дяченка, сьогодні ми увіковічуємо пам'ять про тих, хто загинув при визволені села, викарбовуючи їхні імена на меморіальній дошці» - зазначив під час виступу голова Недригайлівської районної державної адміністрації Олексій КОРЕНЕВ.

Перед присутніми також виступив Деркачвський сільський голова Юрій Дяченко, голова Деркачівської організації ветеранів Галина Дігтяренко,  підполковник  Микола Тарасенко, онук одного з тих воїнів, що загинули під час визволення с.Городище, та поховані в цій братській могилі.

 В заході взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, жителі сільської ради, учні та вчителі школи, гості. Учні Деркачівської загальноосвітньої школи зачитали списки воїнів, які загинули і поховані в братській могилі. Настоятель Петро-Павлівського храму с Деркачівки  отець Анатолій  провів панахиду по загиблим воїнам.

По закінченню мітингу визволителів вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до могили воїнам, які загинули під час визволення села Городище.