Районна газета

«ЛАСУНЯ» - КРАЩИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ ОБЛАСТІ

Підприємництво відіграє важливу роль у здійсненні економічних реформ Президента України Віктора Януковича, вирішенні низки соціально-економічних питань. Плідне партнерство бізнесу і влади має величезний вплив на розвиток економіки.

5 вересня 2013 року делегація Недригайлівського району на чолі з першим заступником голови Недригайлівської райдержадміністрації Сергієм Гриценком у складі переможця обласного  конкурсу «Кращий підприємець 2013» - голови сільськогосподарського кооперативу «Ласуня»  Віктора Краська,  переможця районного конкурсу «Кращий підприємець 2013» - голови Спілки підприємців Недригайлівщини  Наталії Качинської, фізичних осіб-підприємців Івана Простака, Ніни Симоненко, Галини Берко, Любові Павленко, а також селищних та сільського голів Ігоря Остапчука, Ігоря Борисовського, Григорія Сендецького  взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення в області Дня підприємця. Даний захід проходив в приміщенні виставкового центру «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати.

В рамках проведеного заходу було підбито підсумки обласного конкурсу «Кращий підприємець 2013», переможцем у номінації «Кращий сільськогосподарський кооператив» став кооператив «Ласуня» (голова – Красько Віктор Петрович). Кооператив “Ласуня” здійснює заготівлю молока від населення на території Тернівської селищної ради та навколишніх сіл в кількості  4500 кг за  кожний день. Обслуговує  293 особистих селянських господарства, в яких налічується 352 корови. При кооперативі створено п'ять робочих місць. Крім заготівлі молока, кооператив надає послуги по переробці сільськогосподарської продукції та заготівлі сіна, обробітку присадибних ділянок. Членам кооперативу надає безвідсоткові кредити на придбання кормів.

В урочистих заходах взяли участь губернатор Сумської області Юрій Чмирь та голова Сумської обласної ради Геннадій Михайленко, які виступили перед учасниками урочистостей з привітальними словами та вручили нагороди переможцям конкурсу.