Районна газета

ЕКОНОМІКА НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАБІЛЬНО РОЗВИВАЄТЬСЯ

 Втілюємо в життя реформи Президента - економіка Недригайлівського району стабільно розвивається та набирає обертів.

За словами тимчасово виконуючої обов’язки начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Недригайлівської районної державної адміністрації Надії ВЕРЕТІЛЬНИК за 2012 рік підприємствами та організаціями всіх форм власності району освоєно 49.7 млн. гривень капітальних інвестицій. В розрахунку на 1 особу даний показник складає 1900,8 грн. Головним джерелом фінансування інвестицій в основний капітал залишаються власні кошти підприємств та організацій. Значні капіталовкладення зафіксовано в галузі сільського господарства, зокрема це по ТОВ «Агробізнес-ТСК» -  будівництво овочесховищ на загальну суму 34 млн. грн.      

В 2013 році даним підприємством розпочато будівництво  ще 3-х овочесховищ загальною місткістю 10 тис. тонн. За 6 місяців поточного року в їх будівництво вкладено 5,5 млн.грн. інвестиційних коштів.

На теренах Недригайлівського району налічується більше 530 фізичних осіб підприємців.  Працює близько 40 малих підприємств.  Загалом,  в малому та середньому бізнесі зайнято більше 1200 осіб.

За 6 місяців 2013 року надходження до всіх рівнів бюджетів від малого бізнесу склали 1052.1 тис. грн. (7.4 % у загальному обсягу податкових надходжень).

В районі працює 179 закладів роздрібної торгівлі, з них 178 – приватної форми власності,  15 закладів ресторанного бізнесу, функціонує  52 заклади побуту приватної  форми власності .

Протягом 8 місяців  2013 року в районі відкрилося 11 підприємств роздрібної торгівлі та 1 підприємство побутового обслуговування.

Недригайлівщина і надалі буде продовжувати активну роботу щодо покращення показників у економічній, соціальній та культурній сферах.