Районна газета

МИ ЗАВЖДИ МАЄМО ПИШАТИСЯ ПОДВИГОМ БОРЦІВ ЗА СВОБОДУ НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ

 

6 вересня в парку Слави та Скорботи відбувся урочистий мітинг, присвячений  76 – й річниці визволення селища Недригайлів

Друга світова війна залишила свій кривавий слід майже в кожній оселі. Її страшний тягар відчули на собі всі, кому випало жити в той час, бути на фронті чи працювати в тилу.

«Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди маємо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини», - зазначив під час свого виступу перший заступник голови Недригайлівської райдержадміністрації Олексій ВАСИЛЬЧЕНКО.

Під час мітингу визволителів вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального комплексу загиблим воїнам у селищі Недригайлів, до меморіальної плити  в урочищі Торкмишівка та до пам’ятного знаку захисникам полеглим за волю та незалежність України.

Також в Парку Скорботи і Слави була організована виставка квітів, присвячена 76-ій річниці визволення Недригайлівщини від німецько–фашистських загарбників.